Philips Evnia 8000 32M2N8900 - OLED-monitor - spel - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - vit
Philips Evnia 8000 32M2N8900 - OLED-monitor - spel - 32" (31.5" visbar) - 3840 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - vit 32M2N8900/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
112 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2N8900/00
  • 1800R screen curvature for immersive viewing
  • Quantum Dot OLED with wide color gamut for vibrant visuals
  • Multiple inputs and built-in KVM for easy device management
  • Height, swivel, and tilt adjustments for ergonomic comfort
  • AMD FreeSync Premium Pro and 175 Hz refresh rate for smooth gaming