Philips Evnia 8000 27M2N8500 - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit
Philips Evnia 8000 27M2N8500 - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit 27M2N8500/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
44 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2N8500/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 8000 27M2N8500 - OLED-monitor - QHD - 27" - HDR
Typ av enhetOLED-monitor - 27"
EnergiklassKlass G
EgenskaperUSB 3.2 Gen 1 hubb
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 360 Hz
Pixelhöjd0.2292 mm
Ljusstyrka1000 cd/m²
Kontrastförhållande1500000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400 True Black
Responstid0,03 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala99% DCI-P3 (CIE 1976), 100% sRGB (CIE 1931), 120% NTSC (CIE 1976), 118% sRGB (CIE 1976)