Philips Evnia 8000 27M2N8500 - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit
Philips Evnia 8000 27M2N8500 - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit 27M2N8500/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
44 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2N8500/00
  • 27-inch Quantum Dot OLED display for vivid, true-to-life visuals
  • 2560 x 1440 QHD resolution offers stunning detail and clarity
  • VESA DisplayHDR 400 True Black enhances contrast and detail in dark scenes
  • 360 Hz refresh rate and 0.03 ms response time for ultra-smooth gaming