Philips Evnia 6000 34M2C6500 - OLED-monitor - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 175 Hz - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 6000 34M2C6500 - OLED-monitor - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 175 Hz - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mörk skiffer 34M2C6500/00
Vänster vinkel
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34M2C6500/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 6000 34M2C6500 - OLED-monitor - böjd - 34"
Typ av enhetOLED-monitor - 34"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1953435
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
EgenskaperUSB 3.2 Gen 1 hubb
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 175 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixelhöjd0.2315 mm
Ljusstyrka1000 cd/m²
Kontrastförhållande1000000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400 True Black
Responstid0,03 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala148.8% sRGB (CIE 1931), 97.8% Adobe RGB (CIE 1976), 99.3% DCI-P3 (CIE 1976)