Philips Evnia 6000 27M2N6501L - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - 400 cd/m² - 1500000:1 - HDR10 - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - vit
Philips Evnia 6000 27M2N6501L - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - 400 cd/m² - 1500000:1 - HDR10 - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - vit 27M2N6501L/00
Vänster vinkelFramsidanFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
67 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2N6501L/00
  • 27-inch Quantum Dot OLED display for vibrant visuals
  • Native resolution of 2560 x 1440 with a 240 Hz refresh rate