Philips Evnia 6000 27M2N6501L - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - 400 cd/m² - 1500000:1 - HDR10 - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - vit
Philips Evnia 6000 27M2N6501L - OLED-monitor - spel - 27" (26.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - 400 cd/m² - 1500000:1 - HDR10 - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - vit 27M2N6501L/00
Vänster vinkelFramsidanFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
67 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2N6501L/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 6000 27M2N6501L - OLED-monitor - 27" - HDR
Typ av enhetOLED-monitor - 27"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2464448
EnergiklassKlass E
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 240 Hz
Pixelhöjd0.2292 mm
Ljusstyrka400 cd/m²
Kontrastförhållande1500000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid0,03 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala99% DCI-P3, 147.5% sRGB, 98% Adobe RGB, 120% NTSC