Philips Evnia 5000 34M2C5501A - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1400 WQHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit
Philips Evnia 5000 34M2C5501A - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1400 WQHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit 34M2C5501A/00
Vänster vinkelHöger vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
65 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34M2C5501A/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 34M2C5501A - LED-skärm - böjd - 34" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2055381
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium
EgenskaperUSB 3.2 Gen 1 hubb
PaneltypFast VA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1400 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid1 ms (grå-till-grå), 0,5 ms (Smart MBR)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC)
Färgskala105% NTSC (CIE 1976), 126% sRGB (CIE 1931), 95% DCI-P3 (CIE 1976), 91% Adobe RGB (CIE 1976)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %