Philips Evnia 5000 34M1C5500VA - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 165 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - högtalare - svart
Philips Evnia 5000 34M1C5500VA - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 165 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - högtalare - svart 34M1C5500VA/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34M1C5500VA/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 34M1C5500VA - LED-skärm - böjd - 34" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium
EgenskaperUSB 3.2 Gen 1 hubb
PaneltypVA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid4 ms (grått-till-grått), 1 ms (MPRT)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala100% NTSC (CIE 1976), 120.7% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, 2xDisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %