Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - vit
Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - vit 32M2C5501/00
Vänster vinkelFramsidanFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
8 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2C5501/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skärm - böjd - QHD - 32" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2058845
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypFast VA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2724 mm
Kontrastförhållande3500:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid0.5 ms
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala88% Adobe RGB, 92% DCI-P3, 120% sRGB, 106% NTSC
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning, vridbar bas, höjd
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %