Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer 32M2C5500W/00
Vänster vinkelFramsidanHöger vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2C5500W/00
  • 32-inch QHD curved screen for immersive viewing
  • AMD FreeSync Premium Pro for smooth, tear-free gaming
  • VESA DisplayHDR 400 for realistic visuals
  • Ultra-fast 0.5 ms response time and 240 Hz refresh rate