Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer 32M2C5500W/00
Vänster vinkelFramsidanHöger vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2C5500W/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
EnergiklassKlass F
Diagonal storlek32"
Bildyta31.5"
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium Pro
Inbyggda enheterUSB 3.2 nav
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 240 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2724 mm
Pixlar per tum93.24
Ljusstyrka500 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1
HDR-certifieringDisplayHDR 400
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala100% NTSC, 122% sRGB
Responstid0,5 ms (grå-till-grå), 0.5 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 240 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 255 kHz
GamingJa
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
OSD-språkMultilingual
FärgMörk skiffer
Dimensioner (BxDxH)70 cm x 32 cm x 60.1 cm - med ställ
Vikt8.35 kg
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
2 x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
4 x USB 3.2 nedströms (snabbladdning)
USB 3.2 uppströms
Linjeutgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/+20
Vridningsvinkel60
Höjdjustering130 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), texturerad finish
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
1 x USB-uppströmskabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning (typisk)39.36 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 70 cm - djup: 13.1 cm - höjd: 42.6 cm - vikt: 6.5 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd90 cm
Emballagets djup22.6 cm
Emballagets höjd52.7 cm
Emballagets vikt11.14 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%