Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 5000 32M2C5500W - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 500 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer 32M2C5500W/00
Vänster vinkelFramsidanHöger vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2C5500W/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 32M2C5500W - LED-skärm - böjd - QHD - 32" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32"
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium Pro
EgenskaperUSB 3.2 nav
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 240 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2724 mm
Ljusstyrka500 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid0,5 ms (grå-till-grå), 0.5 ms (MPRT)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala100% NTSC, 122% sRGB
Inmatningsanslutningar2xHDMI, 2xDisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %