Philips Evnia 5000 27M2N5901A - LED-skärm - spel - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 160 Hz - Fast IPS - 450 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - vit
Philips Evnia 5000 27M2N5901A - LED-skärm - spel - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 160 Hz - Fast IPS - 450 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - vit 27M2N5901A/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
19 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2N5901A/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 27M2N5901A - LED-skärm - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2410753
EnergiklassKlass F
EgenskaperUSB 3.2 Gen 1 hubb, USB PD 65 watt
PaneltypFast IPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösning4K UHD (2160p) 3840 x 2160 (DisplayPort 4K: 160 Hz, Full HD: 320 Hz; HDMI 4K: 160 Hz, Full HD: 320 Hz)
Pixelhöjd0.1554 mm
Ljusstyrka450 cd/m²
Kontrastförhållande1000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid1 ms (grå-till-grå), 0,5 ms (Smart MBR)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC)
Färgskala90% Adobe RGB (CIE 1976), 130% sRGB (CIE 1931), 95% DCI-P3 (CIE 1976), 110% NTSC (CIE 1976)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort, USB-C
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %