Philips Evnia 5000 27M2C5500W - LED-skärm - böjd - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 5000 27M2C5500W - LED-skärm - böjd - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer 27M2C5500W/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2C5500W/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 27M2C5500W - LED-skärm - böjd - QHD - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
EgenskaperUSB 3.2 nav
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 240 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2331 mm
Ljusstyrka400 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid1 ms (MPRT)
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala98.5% NTSC, 119% sRGB
Inmatningsanslutningar2xHDMI, 2xDisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningAntireflex (25 %)