Philips Evnia 5000 27M2C5200W - LED-skärm - spel - böjd - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 280 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 5000 27M2C5200W - LED-skärm - spel - böjd - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 280 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mörk skiffer 27M2C5200W/00
Vänster vinkelFramsidanFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2C5200W/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 27M2C5200W - LED-skärm - böjd - Full HD (1080p) - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1992523
EnergiklassKlass E
Strömkonsumtion (driftläge)21 W
Böjd skärmJa
PaneltypFast VA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 280 Hz, HDMI: 180 Hz)
Pixelhöjd0.3114 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid0,3 ms (MPRT), 1 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala108% NTSC (CIE 1976), 121% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning, höjd, vridbar bas
SkärmbeläggningAntireflex (25 %)