Philips Evnia 5000 27M1C5500VL - LED-skärm - spel - böjd - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - svart med struktur
Philips Evnia 5000 27M1C5500VL - LED-skärm - spel - böjd - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - svart med struktur 27M1C5500VL/00
FramsidanHöger vinkelOvansidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M1C5500VL/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 5000 27M1C5500VL - LED-skärm - böjd - QHD - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1291683
EnergiklassKlass F
Strömkonsumtion (driftläge)26 W
Böjd skärmJa
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2331 mm
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala95.6% NTSC (CIE 1976), 126.5% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %