Philips Evnia 3000 34M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 34M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol 34M2C3500L/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
29 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34M2C3500L/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1997883
EnergiklassKlass F
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek34"
Böjd skärmJa (1500R)
PaneltypFast VA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Pixlar per tum109.68
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1
HDR-formatHDR10
Färgstöd1,07 miljarder färger
Responstid1 ms (grå-till-grå), 0,5 ms (Smart MBR)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 180 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 255 kHz
GamingJa
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgTräkol
Dimensioner (BxDxH)80.8 cm x 25.1 cm x 46.4 cm - med stativ (högsta position)
Vikt7.33 kg
Anslutning
GränssnittDisplayPort 1.4
2 x HDMI
Linjeingång/utgång för ljud (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x DisplayPort-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)31 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)60 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)31 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Operativsystem erfordrasApple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 80.8 cm - djup: 6.9 cm - höjd: 36.9 cm - vikt: 6.5 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd93 cm
Emballagets djup18.8 cm
Emballagets höjd48 cm
Emballagets vikt9.47 kg
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 3 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH