Philips Evnia 3000 34M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 34M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 4000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol 34M2C3500L/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
29 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
34M2C3500L/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 34M2C3500L - LED-skärm - böjd - 34" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1997883
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
PaneltypFast VA
Bildförhållande21:9
Ursprunglig upplösningWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixelhöjd0.23175 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande4000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid1 ms (grå-till-grå), 0,5 ms (Smart MBR)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %