Philips Evnia 3000 32M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 32M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol 32M2C3500L/00
Höger vinkelVänster vinkelOvansidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
8 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2C3500L/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 32M2C3500L - LED-skärm - böjd - QHD - 32" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 32"
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium
PaneltypFast VA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2724 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3500:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid1 ms (grå-till-grå), 0.5 ms (MPRT)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala106% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %