Philips Evnia 3000 32M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 32M2C3500L - LED-skärm - spel - böjd - 32" (31.5" visbar) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol 32M2C3500L/00
Höger vinkelVänster vinkelOvansidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
8 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
32M2C3500L/00
  • 32-inch curved QHD display with HDR10 for immersive, detailed visuals
  • AMD FreeSync Premium for smooth, tear-free gaming at up to 180 Hz refresh rate
  • Comprehensive color coverage with 106% NTSC and 120% sRGB gamut