Philips Evnia 3000 27M2N3501PA - LED-skärm - spel - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 260 Hz - IPS - 1000:1 - HDR10 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit
Philips Evnia 3000 27M2N3501PA - LED-skärm - spel - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 260 Hz - IPS - 1000:1 - HDR10 - 0.3 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - vit 27M2N3501PA/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
63 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2N3501PA/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 27M2N3501PA - LED-skärm - QHD - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
EnergiklassKlass F
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 (DisplayPort(OC): 260 Hz, HDMI: 144 Hz)
Pixelhöjd0.2331 mm
Kontrastförhållande1000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid0,3 ms (Smart MBR)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC)
Färgskala90% Adobe RGB, 95% DCI-P3, 120% sRGB, 105% NTSC
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %