Philips Evnia 3000 27M2N3500NL - LED-skärm - spel - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - VA - 300 cd/m² - 5000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 27M2N3500NL - LED-skärm - spel - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - VA - 300 cd/m² - 5000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol 27M2N3500NL/00
FramsidanHöger vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
17 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27M2N3500NL/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
EnergiklassKlass E
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek27"
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningQHD 2560 x 1440 vid 180 Hz
Pixelhöjd0.2331 mm
Pixlar per tum108.79
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande5000:1
HDR-formatHDR10
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala92% Adobe RGB (CIE 1931), 95% DCI-P3 (CIE 1976), 127% sRGB (CIE 1976)
Responstid0.5 ms (MPRT), 1 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 180 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 270 kHz
GamingJa
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgTräkol
Dimensioner (BxDxH)61.5 cm x 19.3 cm x 46.3 cm - med ställ
Vikt4.34 kg
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 2.2)
DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2)
Hörlurar (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)21 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)40 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)21.6 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 61.5 cm - djup: 6.1 cm - höjd: 36.9 cm - vikt: 3.73 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd69 cm
Emballagets djup14.1 cm
Emballagets höjd42 cm
Emballagets vikt6.88 kg
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 3 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%