Philips Evnia 3000 27M2N3500NL - LED-skärm - spel - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - VA - 300 cd/m² - 5000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - träkol
Information
17 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
27M2N3500NL/00
| Produktbeskrivning | Philips Evnia 3000 27M2N3500NL - LED-skärm - QHD - 27" - HDR |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27" |
| Energiklass | Klass E |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD Adaptive-Sync |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | QHD 2560 x 1440 vid 180 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2331 mm |
| Ljusstyrka | 300 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 5000:1 |
| HDR-kapabel | HDR10 |
| Responstid | 0.5 ms (MPRT), 1 ms (grå-till-grå) |
| Gaming | Ja |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 92% Adobe RGB (CIE 1931), 95% DCI-P3 (CIE 1976), 127% sRGB (CIE 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |