Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skärm - spel - 25" (24.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skärm - spel - 25" (24.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer 25M2N3200W/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
25M2N3200W/00
  • Ultra-fast 240 Hz refresh rate for virtually lag-free gaming