Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skärm - spel - 25" (24.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skärm - spel - 25" (24.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer 25M2N3200W/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
25M2N3200W/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1503715
EnergiklassKlass E
Diagonal storlek25"
Bildyta24.5"
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 240 Hz
Pixelhöjd0.2832 mm
Pixlar per tum89.91
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala101.5% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB
Responstid1 ms (grå-till-grå), 0.5 ms (MPRT)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 240 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 274 kHz
GamingJa
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
Skärmbeläggning3H Hard Coating, antireflex (25 %)
BakgrundsbelysningsteknikWLED
OSD-språkMultilingual
FärgMörk skiffer
Dimensioner (BxDxH)55.7 cm x 23.9 cm x 50.8 cm - med ställ
Vikt4.64 kg
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
Linjeingång/utgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, lutning, vridbar bas, pivot (rotation)
Lutningsvinkel-5/+20
Vridningsvinkel60
Rotationsvinkel180
Höjdjustering130 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), texturerad finish
Inkluderade tillbehörVESA-fäste
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)18 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)27.7 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 55.7 cm - djup: 6.4 cm - höjd: 33.1 cm - vikt: 3.3 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd73 cm
Emballagets djup18.8 cm
Emballagets höjd42 cm
Emballagets vikt7.6 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%