Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skärm - spel - 25" (24.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer
Philips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skärm - spel - 25" (24.5" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - mörk skiffer 25M2N3200W/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
25M2N3200W/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 25M2N3200W - LED-skärm - Full HD (1080p) - 25"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 25"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1503715
EnergiklassKlass E
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypVA
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 240 Hz
Pixelhöjd0.2832 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
Responstid1 ms (grå-till-grå), 0.5 ms (MPRT)
GamingJa
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala101.5% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB
Inmatningsanslutningar2xHDMI, 2xDisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, lutning, vridbar bas, pivot (rotation)
Skärmbeläggning3H Hard Coating, antireflex (25 %)