Philips Evnia 3000 24M2N3200S - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol
Philips Evnia 3000 24M2N3200S - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol 24M2N3200S/00
FramsidanTillbakaTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M2N3200S/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 24M2N3200S - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1944969
EnergiklassKlass E
Strömkonsumtion (driftläge)18 W
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 180 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid0.5 ms (MPRT), 1 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala93% DCI-P3 (CIE1976), 113% NTSC (CIE 1976), 126% sRGB (CIE 1931), 110% Adobe RGB (CIE 1976)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %