Philips Evnia 3000 24M2N3200NF - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 24M2N3200NF - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - träkol 24M2N3200NF/00
Vänster vinkelFramsidanVänster sidaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M2N3200NF/00
  • Full HD 1080p resolution for detailed visuals
  • Fast 0.5 ms response time and 144 Hz refresh rate for smooth gaming
  • 178-degree wide viewing angles for versatile viewing
  • Advanced gaming features including SmartImage Game and Adaptive-Sync
  • Eco-friendly design with 85% post-consumer recycled plastic