Philips Evnia 3000 24M2N3200NF - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 24M2N3200NF - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - träkol 24M2N3200NF/00
Vänster vinkelFramsidanVänster sidaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M2N3200NF/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2335643
EnergiklassKlass D
Energiklass (HDR)Klass F
Diagonal storlek24"
Bildyta23.8"
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 144 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Pixlar per tum93
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1
HDR-formatHDR10
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala110% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931), 89% Adobe RGB (CIE 1976), 93% DCI-P3 (CIE 1976)
Responstid4 ms (grå-till-grå), 0,5 ms (Smart MBR)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 144 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 160 kHz
GamingJa
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %
BakgrundsbelysningsteknikWLED
FärgTräkol
Dimensioner (BxDxH)54.4 cm x 21.6 cm x 43.3 cm - med stativ (högsta position)
Vikt3.04 kg
Anslutning
GränssnittHDMI (HDCP 1.4)
DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4)
Hörlurar (minijack)
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)14 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)22 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)17.8 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Inkluderad programvaraEvnia Precision Center
Operativsystem erfordrasApple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 54.4 cm - djup: 5 cm - höjd: 32.1 cm - vikt: 2.5 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd69 cm
Emballagets djup12.4 cm
Emballagets höjd42 cm
Emballagets vikt5.36 kg
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad garanti - 3 år
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH