Philips Evnia 3000 24M2N3200NF - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - träkol
Philips Evnia 3000 24M2N3200NF - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - träkol 24M2N3200NF/00
Vänster vinkelFramsidanVänster sidaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M2N3200NF/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 24M2N3200NF - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2335643
EnergiklassKlass D
Adaptive-Sync-teknologiVESA Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 144 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1500:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid4 ms (grå-till-grå), 0,5 ms (Smart MBR)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala110% NTSC (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931), 89% Adobe RGB (CIE 1976), 93% DCI-P3 (CIE 1976)
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %