Philips Evnia 3000 24M2N3200A - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol
Philips Evnia 3000 24M2N3200A - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol 24M2N3200A/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M2N3200A/00
  • 24-inch Full HD 1080p display with HDR10 for vivid visuals
  • AMD Adaptive-Sync for smooth gaming
  • Comprehensive color gamut coverage with 110% Adobe RGB, 113% NTSC, and 126% sRGB