Philips Evnia 3000 24M2N3200A - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol
Philips Evnia 3000 24M2N3200A - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 180 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - träkol 24M2N3200A/00
Vänster vinkelFramsidanTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M2N3200A/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 24M2N3200A - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
EnergiklassKlass E
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 180 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1000:1
HDR-kapabelHDR10
Responstid0.5 ms (MPRT), 1 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala113% NTSC (CIE 1976), 126% sRGB (CIE 1931), 110% Adobe RGB (CIE 1976)
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %