Philips Evnia 3000 24M1N3200ZS - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1100:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - svart
Philips Evnia 3000 24M1N3200ZS - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1100:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - svart 24M1N3200ZS/00
Höger vinkelVänster vinkelFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M1N3200ZS/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1566278
EnergiklassKlass E
Diagonal storlek24"
Bildyta23.8"
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 165 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Pixlar per tum92.56
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande1100:1
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala106% NTSC, 123.9% sRGB, 90.4% Adobe RGB
Responstid1 ms (MPRT), 4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet48 - 165 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 200 kHz
GamingJa
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
SkärmbeläggningAntireflex (25 %), 3H Hard Coating
BakgrundsbelysningsteknikWLED
OSD-språkMultilingual
FärgSvart
Dimensioner (BxDxH)54 cm x 19.3 cm x 41.6 cm - med ställ
Vikt3.5 kg
Anslutning
Gränssnitt2 x HDMI (HDCP 2.2)
DisplayPort (HDCP 2.2)
Linjeutgång för ljud
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarLutning
Lutningsvinkel-5/+20
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
EgenskaperPlats för säkerhetslås (kabellås säljs separat), texturerad finish
Medföljande kablar1 x DisplayPort-kabel
1 x HDMI-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömkonsumtion (driftläge)18 W
Strömförbrukning för SDR (På-läge)18 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)24 Watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 Watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 Watt
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 54 cm - djup: 4.3 cm - höjd: 32.1 cm - vikt: 2.4 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd60 cm
Emballagets djup16.4 cm
Emballagets höjd52.6 cm
Emballagets vikt5.45 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80%