Philips Evnia 3000 24M1N3200ZS - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1100:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - svart
Philips Evnia 3000 24M1N3200ZS - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1100:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - svart 24M1N3200ZS/00
Höger vinkelVänster vinkelFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M1N3200ZS/00
ProduktbeskrivningPhilips Evnia 3000 24M1N3200ZS - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1566278
EnergiklassKlass E
Strömkonsumtion (driftläge)18 W
Adaptive-Sync-teknologiAMD FreeSync Premium
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 165 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka250 cd/m²
Kontrastförhållande1100:1
Responstid1 ms (MPRT), 4 ms (grå-till-grå)
GamingJa
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala106% NTSC, 123.9% sRGB, 90.4% Adobe RGB
Inmatningsanslutningar2xHDMI, 2xDisplayPort
DisplaylägesjusteringarLutning
SkärmbeläggningAntireflex (25 %), 3H Hard Coating