Philips Evnia 3000 24M1N3200ZS - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1100:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - svart
Philips Evnia 3000 24M1N3200ZS - LED-skärm - spel - 24" (23.8" visbar) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1100:1 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - svart 24M1N3200ZS/00
Höger vinkelVänster vinkelFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24M1N3200ZS/00
  • AMD FreeSync Premium - tear free, stutter free, fluid gaming
  • 165Hz refresh rates for ultra-smooth, brilliant images