Philips Evnia 3000 24M1N3200Z - LED-skärm - 24" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1100:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart med struktur
Information
0 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
24M1N3200ZA/00
| Produktbeskrivning | Philips Evnia 3000 24M1N3200Z - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24" |
| Typ av enhet | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24" |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/913516 |
| Energiklass | Klass F |
| Paneltyp | IPS |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 vid 165 Hz |
| Pixelhöjd | 0.2745 mm |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1100:1 |
| Responstid | 4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT) |
| Färgstöd | 16,7 miljoner färger |
| Färgskala | 106% NTSC (CIE 1976), 123.9 % sRGB (CIE 1931), 90.4%% Adobe RGB (CIE 1976) |
| Inmatningsanslutningar | 2xHDMI, DisplayPort |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning |
| Skärmbeläggning | Bländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 % |