Philips Brilliance 7000 27B1U7903 - LED-skärm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 75 Hz - IPS - 1400 cd/m² - 1300:1 - DisplayHDR 1400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart
Philips Brilliance 7000 27B1U7903 - LED-skärm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 75 Hz - IPS - 1400 cd/m² - 1300:1 - DisplayHDR 1400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - svart 27B1U7903/00
Höger vinkelVänster vinkelTillbakaShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27B1U7903/00
ProduktbeskrivningPhilips Brilliance 7000 27B1U7903 - LED-skärm - 4K - 27" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 27"
EnergiklassKlass G
EgenskaperGigabit Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2/Thunderbolt 4-hubb, USB PD 90 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösning4K 3840 x 2160 (DisplayPort: 60 Hz, HDMI: 60 Hz, Thunderbolt 4: 75 Hz)
Pixelhöjd0.1554 mm
Ljusstyrka1400 cd/m²
Kontrastförhållande1300:1
HDR-kapabelDisplayHDR 1400
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd1,07 miljarder färger
InmatningsanslutningarThunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort
Inbyggt EthernetJa
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %