Philips Brilliance 27E3U7903 - 7000-serien - LED-skärm - USB - 27" - 5120 x 2880 5K Ultra HD (2880p) @ 70 Hz - IPS - 500 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 4 ms - Thunderbolt 4, HDMI - högtalare - rymdgrå
Philips Brilliance 27E3U7903 - 7000-serien - LED-skärm - USB - 27" - 5120 x 2880 5K Ultra HD (2880p) @ 70 Hz - IPS - 500 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 600 - 4 ms - Thunderbolt 4, HDMI - högtalare - rymdgrå 27E3U7903/00
FramsidanVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
65 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
27E3U7903/00
Allmänt
Typ av bildskärmLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/2318991
EnergiklassKlass F
Energiklass (HDR)Klass G
Diagonal storlek27"
Inbyggda enheterKVM-växel, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2/Thunderbolt 4-hubb
USB-strömförsörjning96 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösning5K Ultra HD (2880p) 5120 x 2880 vid 70 Hz
Pixelhöjd0.11655 mm
Pixlar per tum218
Ljusstyrka500 cd/m²
Kontrastförhållande2000:1 / 80000000:1 (dynamisk)
HDR-certifieringDisplayHDR 600
Färgstöd1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC)
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Vertikal uppdateringshastighet60 - 70 Hz
Horisontell uppdateringshastighet30 - 120 kHz
Horisontell visningsvinkel178
Vertikal visningsvinkel178
Skärmbeläggning7H Hard Coating, Haze 7 %
BakgrundsbelysningsteknikLED-bakgrundsbelysning
FärgRymdgrå
Dimensioner (BxDxH)62.4 cm x 17.6 cm x 56.6 cm - med stativ (högsta position)
Vikt8.1 kg
Inbyggd webbkamera
Sensorupplösning5 Megapixel
EgenskaperLED-indikator, automatisk bildfrekvens, kompatibel med Windows Hello
Ljudingång
TypMikrofon
MikrofonegenskaperBrusreducering
Ljud
TypHögtalare - stereo
Uteffekt / kanal5 watt
KVM
Tangentbords-/musgränssnittUSB
Anslutning
GränssnittHDMI
Thunderbolt 4 uppströms (ström upp till 96W)
Thunderbolt 4 nedströms (ström upp till 15W)
USB-C uppström (ström upp till 15 W)
2 x USB 3.2 nedströms
USB-C-downstream (ström upp till 15 W)
LAN (RJ-45)
Hörlurar
Mekanisk
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), vridbar bas, lutning
Lutningsvinkel-5/20
Vridningsvinkel90
Rotationsvinkel360
Höjdjustering150 mm
VESA-infästningsgränssnitt100 x 100 mm
Diverse
Inkluderade tillbehörVESA-fäste
Medföljande kablar1 x HDMI-kabel
1 x Thunderbolt 4-kabel
MTBF (genomsnittstid mellan fel)50,000 timme/timmar
Typ av säkerhetsplatsKensington säkerhetsplats
Strömtillförsel
InspänningAC 100-240 V (50/60 Hz)
Strömförbrukning för SDR (På-läge)25 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)50 kWh/1 000 h
Strömförbrukning (typisk)42.46 watt
Strömkonsumtionsställ med0.5 watt
Strömkonsumtion (vid läge av)0.3 watt
Programvara / Systemkrav
Operativsystem erfordrasApple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Mått och vikt
Utan ställ - bredd: 62.4 cm - djup: 2.8 cm - höjd: 39.1 cm - vikt: 6.3 kg
Mått och vikt (brutto)
Emballagets bredd78 cm
Emballagets djup13.9 cm
Emballagets höjd48 cm
Emballagets vikt11.94 kg
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift0 °C
Max temperatur vid drift40 °C
Luftfuktighet vid drift20 - 80% RH