Philips 86BDL6051C/00, Interaktiv plattskärm, 2,17 m (85.6"), 3840 x 2160 pixlar
Philips 86BDL6051C/00, Interaktiv plattskärm, 2,17 m (85.6"), 3840 x 2160 pixlar 86BDL6051C/00
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
86BDL6051C/00
ProduktbeskrivningPhilips 86BDL6051C C-Line - 86" Klass (85.6" visbar) LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 4K - för interaktiv skyltning/interaktiv kommunikation
Typ av produktLED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm med pekskärm (multitouch)
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/656750
Diagonalklass86"
Diagonalstorlek85.6"
Kommersiell användningJa - interaktiv digital skyltning
Upplösning3840 x 2160
Visningsformat4K UHD (2160p)
VideogränssnittHDMI
HDMI-portskvantitet4 portar
AnknytningsbarhetWi-Fi, LAN
PC-gränssnittDVI, DisplayPort
LCD-teknik för bakgrundsbelysningLED-bakgrundsbelysning
Bildkvot16:9
TV-tunerIngen mottagare
BildförbättringarDynamisk kontrastförbättring, Pixel Shift, Låg ljusstyrka
Högtalarsystem2 högtalare
Lagringskapacitet32GB eMMC
Minneskort som stödsmicroSD
USB4 portar
Inkluderade tillbehörFjärrkontroll, 2 pennor, USB-säkerhetsskydd
SpänningAC 120/230 V (50/60 Hz)
EnergiklassKlass G
Energiförbrukning vid drift500 watt
Strömkonsumtion (driftläge)263 W