Philips 75BDL4050Q - 75" Diagonal klass (74.5" visbar) - 4050 Series LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - digital skyltning - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160
Information
6 i lager
TillverkarePhilipsArtnr
75BDL4050Q/00
| Produktbeskrivning | Philips 75BDL4050Q 4050 Series - 75" Klass (74.5" visbar) LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 4K - för digital skyltning |
| Typ av produkt | LED-bakgrundsbelyst, platt LCD-skärm |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2247597 |
| Diagonalklass | 75" |
| Diagonalstorlek | 74.5" |
| Kommersiell användning | Ja - digital skyltning |
| Plattform | Android |
| Upplösning | 3840 x 2160 |
| Visningsformat | 4K UHD (2160p) |
| Rampris och förhöjningsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |