Philips 5000 series 24E1N5300HE/00, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LCD, 4 ms, Svart
Philips 5000 series 24E1N5300HE/00, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pixlar, Full HD, LCD, 4 ms, Svart 24E1N5300HE/00
Höger vinkelHöger vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
24E1N5300HE/00
ProduktbeskrivningPhilips 24E1N5300HE - 5000 Series - LED-skärm - Full HD (1080p) - 24"
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 24"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1082784
EnergiklassKlass D
EgenskaperUSB-hubb, 5,0 megapixel-kamera, USB PD 65 watt
PaneltypIPS
Bildförhållande16:9
Ursprunglig upplösningFull HD (1080p) 1920 x 1080 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.2745 mm
Ljusstyrka300 cd/m²
Kontrastförhållande1000:1
Responstid4 ms (grå-till-grå), 1 ms (MPRT)
Färgstöd16,7 miljoner färger
Färgskala120.9% sRGB (CIE 1931), 104.8% NTSC (CIE 1976)
InmatningsanslutningarHDMI, DisplayPort, USB-C
DisplaylägesjusteringarHöjd, pivot (rotation), lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %