Philips 49B2U6903CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 SuperWide @ 100 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - silver
Philips 49B2U6903CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 SuperWide @ 100 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - silver 49B2U6903CH/00
FramsidanFramsidanVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
50 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49B2U6903CH/00
  • 49-inch curved SuperWide 32:9 display for immersive viewing
  • 119% sRGB and 97% NTSC color gamut for vivid, accurate colors