Philips 49B2U6903CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 SuperWide @ 100 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - silver
Philips 49B2U6903CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 SuperWide @ 100 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - högtalare - silver 49B2U6903CH/00
FramsidanFramsidanVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
50 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49B2U6903CH/00
ProduktbeskrivningPhilips 49B2U6903CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 49" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 49"
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
EgenskaperUSB 3.2 Gen 2/USB-C-hubb, USB PD 100 watt
PaneltypVA
Bildförhållande32:9
Ursprunglig upplösningSuperWide 5120 x 1440 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 60 Hz, Thunderbolt 4: 75 Hz)
Pixelhöjd0.2328 mm
Ljusstyrka500 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1 / 80000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala119% sRGB (CIE 1931), 97% NTSC (CIE 1976)
InmatningsanslutningarThunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort
Inbyggt EthernetJa
LjudingångMikrofon
Inbyggd webbkamera5 Megapixel
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %