Philips 49B2U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart textil
Philips 49B2U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart textil 49B2U6900CH/00
FramsidanHöger vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
149 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49B2U6900CH/00
ProduktbeskrivningPhilips 49B2U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 49" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 49"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1768376
EnergiklassKlass F
Strömkonsumtion (driftläge)43 W
KVM-omkopplareUSB
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
PaneltypVA
Bildförhållande32:9
Ursprunglig upplösningDual Quad HD 5120 x 1440 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.2328 mm
Ljusstyrka450 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1 / 80000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC)
Färgskala119% sRGB, 97% NTSC
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C
Inbyggt EthernetJa
LjudingångMikrofon
Inbyggd webbkamera5 Megapixel
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %