Philips 49B2U5900CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Philips 49B2U5900CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart 49B2U5900CH/00