Philips 49B2U5900CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart
Philips 49B2U5900CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - USB - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - svart 49B2U5900CH/00
Höger vinkelVänster vinkelVänster vinkelShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
29 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49B2U5900CH/00
ProduktbeskrivningPhilips 49B2U5900CH - 5000 Series - LED-skärm - böjd - 49" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 49"
EnergiklassKlass F
KVM-omkopplareUSB
Böjd skärmJa
Adaptive-Sync-teknologiAMD Adaptive-Sync
EgenskaperKVM-växel, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, uppfällbar webbkamera, USB PD 100 Watt
PaneltypVA
Bildförhållande32:9
Ursprunglig upplösningDual Quad HD 5120 x 1440 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.2328 mm
Ljusstyrka400 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1 / 80000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala119% sRGB, 97% NTSC
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
LjudingångMikrofon
Inbyggd webbkamera5 Megapixel
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %