Philips 49B2U5900C - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol
Philips 49B2U5900C - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol 49B2U5900C/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
282 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49B2U5900C/00
  • 49-inch curved screen for an immersive viewing experience
  • Dual Quad HD resolution delivers stunning image quality
  • Built-in KVM switch allows for easy control of multiple computers
  • USB-C hub with 100 W power delivery for convenient connectivity