Philips 49B2U5900C - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol
Philips 49B2U5900C - LED-skärm - böjd - 49" (48.8" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - högtalare - silver, träkol 49B2U5900C/00
Höger vinkelVänster vinkelFlera vinklarShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
282 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
49B2U5900C/00
ProduktbeskrivningPhilips 49B2U5900C - LED-skärm - böjd - 49" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 49"
EnergiklassKlass F
Böjd skärmJa
EgenskaperKVM-växel, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, USB-C hub, USB PD 100 watt
PaneltypVA
Bildförhållande32:9
Ursprunglig upplösningDual Quad HD 5120 x 1440 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.2328 mm
Ljusstyrka400 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Färgstöd1,07 miljarder färger
Färgskala119% sRGB, 97% NTSC
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Inbyggt EthernetJa
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 3H Hard Coating, Haze 25 %