Philips 45B1U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 45" (44.5" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart
Philips 45B1U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 45" (44.5" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart 45B1U6900CH/00
Höger vinkelVänster vinkelOvansidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
1 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
45B1U6900CH/00
ProduktbeskrivningPhilips 45B1U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 45" - HDR
Typ av enhetLED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 45"
URL med QR-kod för energimärkeHttps://eprel.ec.europa.eu/qr/1406148
EnergiklassKlass G
Böjd skärmJa
PaneltypVA
Bildförhållande32:9
Ursprunglig upplösningDual Quad HD 5120 x 1440 vid 75 Hz
Pixelhöjd0.2124 mm
Ljusstyrka450 cd/m²
Kontrastförhållande3000:1 / 80000000:1 (dynamisk)
HDR-kapabelDisplayHDR 400
Responstid4 ms (grå-till-grå)
Färgstöd16,7 miljoner färger (8-bit)
Färgskala107% NTSC, 123% sRGB
Inmatningsanslutningar2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C
Inbyggt EthernetJa
LjudingångMikrofon
Inbyggd webbkamera5 Megapixel
DisplaylägesjusteringarHöjd, vridbar bas, lutning
SkärmbeläggningBländskydd, 2H Hard Coating, Haze 25 %