Philips 45B1U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 45" (44.5" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart
Philips 45B1U6900CH - 6000 Series - LED-skärm - böjd - 45" (44.5" visbar) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 75 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB-C - högtalare - svart 45B1U6900CH/00
Höger vinkelVänster vinkelOvansidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
1 i lager
PhilipsTillverkarePhilipsArtnr
45B1U6900CH/00
  • RJ-45 to USB-C gives easy network connection with security
  • DisplayHDR 400 for more lifelike and outstanding visuals
  • Curved display design for a more immersive experience
  • 32:9 SuperWide screen designed to replace multiscreen setups
  • Built-in KVM switch to easily switch between sources
  • Webcam with noise-canceling microphone for collaboration
  • PowerSensor saves up to 80% energy costs